m

Keel

  • 372 55 634 634
  • info@agrosistemos.ee
  • Miiduranna tee 53, Miiduranna küla; Viimsi vald Harju maakond
OLEME AVATUD: 09:00 - 17:00
Laupäeval ja Pühapäeval - SULETUD
ASUME: Miiduranna tee 53
Miiduranna küla, Viimsi vald, Harju maakond
KONTAKT: +372 55 634 634
info@agrosistemos.ee
Top

Pro-nööri kraap

Süsteemi juhib lihtsalt kaks vintsi; üks tõmbab köie trumlile, teine aga tõmbub eemale. See on vaikne ja lihtne süsteem, sellel on madalad jooksvad kulud ja seda on väga lihtne opereerida.

1. Juhtpaneel

Storth juhtpaneel võimaldab selle skreipi süsteemi täielikku paindlikkust.

Paneelil on 24 automaatset järjestust, mis määratakse vastavalt individuaalsetele vajadustele. Pargiasendit saab programmeerida ükskõik kus passaažis.

2. Winchi ühikud

Saadaval on kaks Storth Winchi seadet. Mõlemad kasutavad töökindluse ja pikaealisuse tagamiseks samu proovitud ja usaldusväärseid töökomponente. Pjedestaalile paigaldatav versioon, mis hoiab seadme eemal prahist ja võimalikest loomakahjustustest või vigastustest. Sellel on tsingitud pjedestaal korrosioonikindluse parandamiseks. Meie põrandale paigaldatud seade on kariloomade piirkonnast eemal ja nii on see hoolduseks hõlpsam.

3. Pro – Rope Scraper Blades

Storth Pro Rope kraapimisterad on valmistatud mitmesugustes suurustes, et need sobiksid üksikute läbipääsulaiustega. Valmistatud 8 mm terase ja galvaanitud kaugtulega, et anda pikk elutsükkel.

4. Nurksed Pulley kastid

Nurksed tselluloosikastid valmistatakse 6 mm terasest enne galvaniseerimist, tagades sisemisele tselluloosile maksimaalse kaitse. Need rihmad valatakse kõrgklassi terasest karastatud sisepõõsaga, mis võimaldab keskmisel määrdenihvil sujuvat pöörlemist.

Hüdraulilised kraabid

1. Toiteplokid

Disainitud ja valmistatud majas, kasutades kvaliteetseid komponente. Üks pumbaseade, mis sobib ühe läbipääsu korraga kasutamiseks ühe õlipumbaga. Võimsam tandemõlipump sobib pikemate käikude tegemiseks või kahe käiguga korraga töötamiseks ja sama kiirusega töötamiseks. Kõik Storth toiteplokid võivad töötada kuni 6 käiku.

2. Keskraudteesed süsteemid

120 mm x 6 mm põhjarada sillutab põrandale pragusid, lünki või ebaühtlust. See võimaldab selle kohale paigaldatud ülemisel roomikul paremini libiseda, mille tulemuseks on väiksem kulumine ja seega pikem tööiga.

3. Nihke skreipi terad

Storth pakuvad ka nihkterasid, mida tavaliselt kasutatakse söödaratsioonis, et vältida lehma söömise ajal rööbasteel seismist.

Kett kraap

Tavaliselt ehitatud Storth tugevatele inseneristandarditele, nende kindel ehitus ja tähelepanu loomade ohutusele nende konstruktsioonis tähendab seda, et Kett kraap süsteem sobib väga hästi veisekarjale, seahoonetele ja ebatasaste põrandatega šahtidele.