m

Keel

  • 372 55 634 634
  • info@agrosistemos.ee
  • Miiduranna tee 53, Miiduranna küla; Viimsi vald Harju maakond
OLEME AVATUD: 09:00 - 17:00
Laupäeval ja Pühapäeval - SULETUD
ASUME: Miiduranna tee 53
Miiduranna küla, Viimsi vald, Harju maakond
KONTAKT: +372 55 634 634
info@agrosistemos.ee
Top

Niiskusemõõtja Superpro Combi

Kaasakantav niiskusemõõtja heina, kõrte ja punkrite jaoks

Supertech Agroline APS on Taani ettevõte, kellel on üle 20 aasta kogemust kvaliteetse niiskuse ja temperatuuri mõõtmise seadmete tootmisel.

Superpro Combi on uue põlvkonna töökindel heina niiskuse- ning temperatuurimõõtjad, põhku ja silo jaoks. Superpro Combi võimaldab kontrollida tegelikku niiskuse heinakuhis, keskmist niiskusesisaldust, kuvada salvestatud mõõtmistulemusi ja vaadata heinakuhja temperatuuri.

Superpro Combi on vastupidav tööriist, millel on 50 cm roostevabast terasest sond niiskuse – ja temperatuurianduriga ning korpus, mis on valmistatud löögikindlast ABS-plastist.
Jõuline disain muudab Superpro Combi väga käepäraseks. Seda on kiire ja lihtne kasutada ning taustavalgustusega ekraani on lihtne lugeda, isegi kehvades valgusoludes.

Heina, põhku ja silo muutuvad omadused koristusjärgsel töötlemisel teeb keskmised mõõdud märkimisväärseks eeliseks. Suuremat varieeruvust võib näha värskelt koristatud heinakuhis, võrreldes mõnda aega ladustatud heinakuhjaga. Tavaliselt täpsus on ± 0,5%, ning võib olla suurem väga märjas, väga kuivas või värskelt pressitud heinakuhis.
Superpro Combi võimaldab kiirelt ja lihtsalt teha eraldi mitmeid mõõtmisi ning saada keskmist väärtust. Kasutades keskmist ja kalibreerimise reguleerimist, võib täpsus normaalses niiskusvahemikus olla parem kui ± 1,5%.

Tehnilised andmed
Mõõtevahemik (niiskus) 8,5-80%
Mõõtevahemik (temperatuur) -5°C kuni +70°C
Täpsus 0,1% niiskust
Sond 50 cm
Aku 9 V, leeliseline
Ekraan 2 – jooneline LCD koos taustavalgustusega
Täpsusklass Parem kui +/- 1,5% normaalses niiskusvahemikus, kasutades keskmisi ja kalibreerimiskorrektsioone